סיור גראפיטי +
סיור מודרך בקאמפ נואו

סיור
כפול

2 סיורים בסיור אחד: כשאומנות הרחוב פוגשת את אומנות הכדורגל

עלות?

50€ למבוגר
40€ לילד
  עד גיל 10

מתי?

שישי - 10:00

משך?

3 שעות

משתתפים?

עד 10 משתתפים

באומנות כמו באומנות אין דבר כזה שאין דבר כזה, כך אמר חכם ספרדי עתיק.  מהשקפה זו בנינו את הסיור שאומנות הרחוב פוגשת את אומנות הכדורגל. מעבר למסי וזארה, ברצלונה מאז ומתמיד היתה יעד נחשק לאמני גראפיטי מכל העולם שראו בה קאנבס אחד גדול ולכן כיום אזורים נרחבים בעיר משמשים כגלריה פתוחה של גראפיטי ואומנות רחוב עכשיווית.

את סיורנו נתחיל בין סמטאות אחת השכונות ההיסטוריות של ברצלונה,  אל רבאל,  שכונה אתנית קוסמופוליטית רוויה באומנות רחוב וגראפיטי. שם נחווה את הצד הצבעוני של ברצלונה שנתנו לה אמנים מקומיים ובינלואמיים רבים.

משם ניסע לעבר המקדש החילוני של ברצלונה, הלו הוא ה“קאמפ נואו”, אצטדיון הבית של קבוצת הכדורגל של בארסה. נשמע על ההיסטוריה של הקבוצה המצליחה ביותר בעולם, איך היא הוקמה והפכה להיות הרבה יותר מעוד סתם מועדון. וכשמדברים על בראסה אי אפשר לפספס את סיפורו של האיש והאגדה, ליאונל אנדראס מסי!

במסגרת הסיור נכנס לתוך קודש הקודשים של האצטדיון ונסייר בין חדרי הVIP, חדר מסיבות העיתונאים, חדרי ההלבשה, יציע הכתבים וכמובן נגיע עד כר הדשא של בארסה. כדי להשלים את חווית הכדורגל נוכל להתרשם מאוסף מרשים של למעלה מ450 גביעים ופרסים של הקבוצה מספר אחת. בניהם, כדור הזהב של מסינעל הזהב של מסי ועוד הפתעות רבות..

"אתה צריך להילחם כדי להגיע לחלום שלך. צריך להקריב ולעבוד קשה בשביל זה"

ליאונל מסי

למה לצפות בסיור?

נקודות עניין

נקודת מפגש

כיכר קטלוניה, בכניסה לחנות הפריימרק

הערות נוספות

הצטרפו לחוויה

הרשמה לסיור

עשוי לעניין אותך

סיורים נוספים

הרשמו לניוזלטר שלנו

תנו לנו לדאוג לכם  לחופשה המושלמת בברצלונה!

 משלב התכנון ותוך כדי החופשה אנחנו כאן לתת תמיכה, סיורים ועוד המון טיפים והמלצות

לחץ להצטרפות

השאירו פרטים