ברובע הגותי
והיהודי

סיור

מסע במנהרת הזמן בין הסמטאות של העיר העתיקה של ברצלונה

עלות?

חינם!
 על בסיס טיפ בלבד

מתי?

שני ורביעי - 10:00
שישי - 15:00(חורף) 17:00(קיץ)

משך?

3 שעות

משתתפים?

עד 10 משתתפים

כדי להכיר את ברצלונה האמיתית צריך להתחיל מהתחלה, מהלב הפועם של העיר, הרובע הגותי. מסע במנהרת הזמן שמחזיר אותנו 2000 שנה אחורה, לתקופה בה נוסדה ברצלונה ע”י הרומאים. שם, מאחורי כל אבן וסמטה מסתתר סיפור המספר את סיפורה של עיר ים תיכונית מרתקת שקיבלת פנים רבות והפכה לעיר הניגודים המשלימים. כאשר ההיסטוריה עומדת איתנה אל מול המודרניות של הבירה הקטלנית.

את מסענו נתחיל במרכז העיר, כיכר קטלוניה, הישר אל מבוך הסמטאות הפתלתל של העיר עתיקה. נחלוף על רחוב הקניות המרכזי של העיר. נכיר את המבנים ההיסטורים והמפורסמים שהזמן עצר בם מלכת. נתרשם מהקטדרלה של ברצלונה, ארמון המלך, כיכר הממשל, מרתפי האינקוויזיציה הספרדית ועוד.

בין היתר נכנס גם לרובע היהודי שם נשמע סיפורים מרתקים אודות יהדות ברצלונה הענפה ועל התלאות שעברה בדרכה מתקופת תור הזהב של יהדות ספרד ועד הגירוש. נתרשם מהשרידים שנותרו אחריה בני 500 שנה ויותר כמו בית הכנסת העתיק והמקווה.

ונקנח בצ’ורוס הטוב ביותר בעיר לסיום מתוק של סיור מרתק.

"הרשו לי לציין כאן כמה אני אוהב את ברצלונה, עיר ראויה להערצה, עיר מלאת חיים, אינטנסיבית, נמל פתוח לעבר ולעתיד"

לה קורבוזיה

למה לצפות בסיור?

נקודות עניין

נקודת מפגש

כיכר קטלוניה, בכניסה לחנות הפריימרק

הערות נוספות

הצטרפו לחוויה

הרשמה לסיור

עשוי לעניין אותך

סיורים נוספים

הרשמו לניוזלטר שלנו

יחד עם הקהל הישראלי שלנו בברצלונה נצליח אט אט לחזור לפעילות. ליבנו עם עם ישראל, מתפללים לשלום החיילים ולהחזרת החטופים. #BRINGTHEMHOMENOW

מאז תחילת המלחמה הסיורים שלנו בברצלונה הושבתו ואנו מנסים לחזור לפעילות כדי לעזור לכם לעזור לנו לנווט בזמנים מאתגרים. אז אם אתם בברצלונה, דברו איתנו! ובואו לטייל איתנו!

לצערנו לא כל הסיורים יוצאים כרגע ועל כן יש להרשם מראש לסיורים כדי שנוכל לעדכן ולהתארגן בהתאם.

השאירו פרטים