בהר
היהודים

סיור

חוויה פסטורלית בריאה הירוקה של ברצלונה עם נקודות תצפית מרהיבות

עלות?

חינם!
 על בסיס טיפ בלבד

מתי?

ראשון - 10:00
חמישי - 15:00(חורף) 17:00(קיץ)

משך?

2 שעות

משתתפים?

עד 10 משתתפים

מדוע קיים הר ששמו הר היהודים בברצלונה? מה מקור השם?  בסיורנו נבין את משמעות השם “מונז’ואיק”, עד כמה באמת הוא קרוב לעמנו ונתרשם מיופיו.

הר היהודים, שמתנוסס לגובה של 173 מטר מהווה אחת מהראות הירוקות של ברצלונה. טומן בחובו מספר אטרקציות מרהיבות, נקודות תצפית עוצרות נשימה וכמובן המון טבע.

את חווית הסיור נתחיל כבר בדרך שבה נעלה על ההר, באמצעות הפוניקולור,  נעבור בפארקים מרהיבים מעוטרים פרחים, ומזרקות. נראה את מגוון המתקנים האולימפים ובראשם האצטדיון האולימפי ששימש את האולימפיאדה בשנת 1992 שהתארחה כאן בברצלונה. נעצור לנקודת תצפית עוצרת נשימה על כל העיר. נתרשם מהארמון הלאומי הקטלאני, אחד המבנים המרשימים שנבנו על הר היהודים ונקנח במופע מזרקות הקסם, המופע הכי מדובר כאן בעיר. מזרקות עוצרות נשימה שנבנו בברצלונה ב1929 ומאז ועד היום הם חלק ממופע אור קולי מרהיב שלוקח מקום כל סוף שבוע בברצלונה.

"אנחנו גאים ונרגשים לשדר את האולימפיאדה ה-25 מהר היהודים שבברצלונה"

יהורם ארבל

למה לצפות בסיור?

נקודות עניין

נקודת מפגש

בכניסה למלון אוטוהוגר, Av. Paralel 64

הערות נוספות

הצטרפו לחוויה

הרשמה לסיור

עשוי לעניין אותך

סיורים נוספים

הרשמו לניוזלטר שלנו

יחד עם הקהל הישראלי שלנו בברצלונה נצליח אט אט לחזור לפעילות. ליבנו עם עם ישראל, מתפללים לשלום החיילים ולהחזרת החטופים. #BRINGTHEMHOMENOW

מאז תחילת המלחמה הסיורים שלנו בברצלונה הושבתו ואנו מנסים לחזור לפעילות כדי לעזור לכם לעזור לנו לנווט בזמנים מאתגרים. אז אם אתם בברצלונה, דברו איתנו! ובואו לטייל איתנו!

לצערנו לא כל הסיורים יוצאים כרגע ועל כן יש להרשם מראש לסיורים כדי שנוכל לעדכן ולהתארגן בהתאם.

השאירו פרטים